Skip to content Skip to navigation

    INFOTAINMENT

    De (500X)RED biedt je alle connectiviteit die je nodig hebt: standaard is hij uitgerust met een Uconnect™-systeem met 7-inch HD-touchscreen, navigatie, DAB digitale radio en ondersteuning van Apple CarPlay en Android Auto™.

    INFOTAINMENT

    APPLE CARPLAY

    Apple CarPlay is de makkelijkste en veiligste manier om je iPhone in de auto te gebruiken. Na het koppelen van je telefoon aan het Uconnect™-systeem, kun je via Siri-spraakopdrachten een navigatiebestemming instellen, bellen, berichten checken, audioboeken en podcasts beluisteren en nog veel meer. Je kunt je telefoon ook bedienen via het HD-touchscreen in het dashboard.

    CarPlay, iPhone en Siri zijn geregistreerde handelsmerken van Apple Inc.

    Klik hier voor een overzicht van alle ondersteunde apparaten.

    ANDROID AUTO™

    Dankzij de ondersteuning van Android Auto™ koppel je in een handomdraai je smartphone aan het Uconnect™-systeem van je (500X)RED. Via het touchscreen in het dashboard heb je daarna eenvoudig toegang tot je apps voor bijvoorbeeld navigeren, bellen en muziek.

    Google, Google Play en Android Auto™ zijn handelsmerken van Google LLC.

    Klik hier voor een overzicht van alle ondersteunde apparaten.

    // Start script Treasure Data // End Script Treasure Data